• Osiągnięcia sportowe

• SPORT

ROK SZKOLNY 2014/2015

Udany start.

Pierwszego października odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu miasta i gminy. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy w kategorii dziewcząt i chłopców zajęli pierwsze miejsca. Obydwa zespoły awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się 15.10 w Lipinkach. Zespoły wystąpiły w składzie: Daria Michałowska, Patrycja Pałczyńska, Barbara Siuda, Oliwia  Majka, Patrycja Derpa, Daria Jaźwiecka, Natalia Laskowska, Klaudia Piekarska, Michaelle Wejner i Oliwia Łykowska, Kamil Taczyński, Szymon Kulesza, Maksymilian Glazik, Maciej Sobieraj, Marcin Kwieciński, Jakub Lubański, Jakub Lauda, Adam Madej, Maciej Dąbrowski i Michał Dąbrowski.

Opiekunami byli Waldemar Wysocki i Mirosław Lisowski.

Pierwszy sukces.

Uczniowie naszej szkoły udanie zainaugerowali udział w zawodach sportowych. W dniu o 18.09 reprezentacja szkoły startowała w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 5, w Przechowie. Najlepsi  zawodnicy uzyskali awans do zawodów powiatowych. Barbara Siuda po zaciętej walce zajęła drugie miejsce, do zawodów powiatowych awansowała również Karolina Kowalska zajmując czwarte miejsce. Wśród chłopców na podium stanął Jakub Lubański, który ukończył bieg na trzecim miejscu, do zawodów powiatowych awansował również Jakub Lauda.

Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie:  Daria Michałowska, Patrycja Pałczyńska, Barbara Siuda, Karolina Kowalska, Oliwia Majka, Oliwia Jasińska, Kamil Taczyński, Dominik Kierzkowski, Jakub Lubański, Jakub Lauda, Szymon Kulesza, Filip Kińczewski.

Rok szkolny 2013/2014

Kolejny start i następny sukces

Reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły zanotowała kolejny sukces, wygrywając kolejne zawody. Sztafetowe biegi przełajowe odbyły się 2.10.2013r. W szkole podstawowej nr 5. Obie reprezentacje awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się w Lipinkach.

Nasze drużyny występowały w składzie :
          Zuzanna Laskowska, Marta Kuffel ,Oliwia Łykowska , Julia Powierska , Maja Szymańska , Martyna Krajczewska , Daria Jaźwiecka, Michaell Wejner , Oliwia Jasińska, Loreen Strehlau, Karol Kamiński, Mateusz Minga, Wojciech Ratkowski, Konrad Kuffel, Michał Rossa, Jakub Lubański, Dawid Kierzkowski Mateusz Romański, Jakub Lauda, Maciej Sobieraj

Opiekunami zespołów byli: W.Wysocki i M. Lisowski

PIERWSZY START I PIERWSZY SUKCES

Dnia 18 września, w parku przy Szkole Podstawowej nr 5, odbyły się zawody inaugurujące sportowe zmagania na szczeblu miasta i gminy. W punktacji drużynowej dziewczęta zajęły 1 miejsce, a chłopcy uplasowali się na 2 pozycji. Awans do zawodów powiatowych uzyskali: Konrad Kuffel, Mateusz Minga, Paulina Woźnica, Daria Jaźwiecka oraz Oliwia Jasińska.

Dziewczęta występowały w składzie: Paulina Woźnica, Daria Jaźwiecka, Oliwia Jasińska, Loreen Strehlau, Wiktoria Kusa i Patrycja Derpa.

Chłopcy występowali w składzie: Konrad Kuffel, Wojciech Ratkowski, Mateusz Minga, Jakub Lauda, Marcin Kwieciński, Jakub Lubański.

Szachy

Jakub Wąsowski uczeń klasy IIk zajął I miejsce w II Indywidualnym Turnieju Szachowym "Od zerówki do matury" w kategorii chłopców Szkół Gimnazjalnych.